DHS012-18 Drsni obroč z mikro prirobnico
Kratek opis:
  1. Serija DHS012 je drsni obroč iz trdne gredi z zunanjim premerom 12 mm in prirobnico.
Podrobnosti o izdelku
Oznake izdelkov
Opis drsnega obroča z mikro prirobnico DHS012-18
Zunanji premer serije Ingiant DHS012 je 12 mm, sestavljen je iz 1-48 kanalov integriranega preciznega prevodnega drsnega obroča, podpira mešani prenos signala in moči, lahko prilagodi število vezij in trenutno napetost glede na standardne modele.
Tipične uporabe
Poimenovanje izdelka Opis
DHS012-18-2A
  1. (1) Vrsta izdelka: DH – električni drsni obroč
  2. (2) Način namestitve: S – drsni obroč iz trdne gredi
  3. (3) Zunanji premer drsnega obroča trdne gredi: 12-12 mm
  4. (4) Skupaj vezij: 18-18 vezij
  5. (5) Nazivni tok ali ne bo označen, če teče skozi drugačen nazivni tok za tokokroge.
DHS012-18 Standardna risba 2D drsnega obroča z mikro prirobnico
DHS012-6-1A
Tehnični parametri drsnega obroča z mikro prirobnico DHS012-18
Tabela razredov izdelkov
Stopnja izdelka Delovna hitrost Delovno življenje
Splošno 0~200 vrt/min 10 milijonov vrtljajev
Industrijsko 300~1000 vrt/min 30 milijonov vrtljajev
Tehnični parametri
Elektrotehnični Strojniški tehnični
Parametri Vrednost Parametri Vrednost
Število obročev 18 Prstan ali po meri Delovna temperatura -20℃~+70℃
Nazivni tok 2A Delovna vlažnost <70%
Nazivna napetost 0~240 V AC/V DC Raven zaščite IP51
Izolacijska upornost ≥250 ΜΩ pri 500 V enosmernem toku Material lupine Nerjaveče jeklo
Izolacijska trdnost 220 V AC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Material za električne kontakte Plemenite kovine
Vrednost spremembe dinamičnega upora <10mΩ Specifikacija svinca 5 A na tokokrog z AF-0,35 mm²,
ostalo z AF-0,15 mm²
Delovna hitrost 0–100 vrt/min Dolžina svinca 500 mm + 20 mm
Tabela specifikacij žice za drsne obroče z mikro prirobnico DHS012-18
Tabela specifikacij žic
Nazivni tok Velikost žice
(AWG)
Velikost vodnika
(mm²)
Barva žice Premer žice
≤2A AWG26# 0,15 Rdeča, rumena, črna, modra, zelena, bela,
rjava, siva, oranžna, vijolična, svetla, rdeča, prozorna
Φ1
3A AWG24# 0,2 Rdeča, rumena, črna, modra, zelena, bela, rjava, siva, oranžna, vijolična, svetla, rdeča, prozorna, modro bela, bela rdeča Φ1,3
5A AWG22# 0,35 Rdeča, rumena, črna, modra, zelena, bela, rjava, siva, oranžna, vijolična, svetla, rdeča, prozorna, modro bela, bela rdeča Φ1,3
6A AWG20# 0,5 Rdeča, rumena Φ1,4
8A AWG18# 0,75 Rdeča, rumena, črna, rjava, zelena, bela, modra, siva, oranžna, vijolična Φ1,6
10A AWG16# 1,5 Rdeča, rumena, črna, rjava, zelena, bela Φ2.0
15A AWG14# 2,00 Rdeča, rumena, črna, rjava, zelena, bela Φ2,3
20A AWG14# 2,5 Rdeča, rumena, črna, rjava, zelena, bela Φ2,3
25A AWG12# 3,00 Rdeča, rumena, črna, modra Φ3.2
30A AWG10# 6,00 Rdeča Φ4.2
>30A Vzporedno uporabite več žic AWG12# ali več žic AWG10#
Opis dolžine priključne žice:
1.500 + 20 mm (Splošna zahteva: Izmerite dolžino žice od čelne ploskve izhodne odprtine za žico notranjega in zunanjega obroča drsnega obroča).
2. Dolžina po želji stranke: L <1000 mm, standardna L="" +="" 20="" mm
D>1000 mm, standardna D+50 mm
D>5000 mm, standardna D+100 mm