Ingiant DHK350-3-15A Drsni obroč skozi izvrtino za industrijske stroje
Kratek opis:
Podrobnosti o izdelku
Oznake izdelkov
Specifikacija
DHK350-3-15A
Glavni parametri
Število vezij 3 Delovna temperatura »-40 ℃ ~ +65 ℃«
Nazivni tok 15A, je mogoče prilagoditi Delovna vlažnost <70%
Nazivna napetost 0~240 V AC/V DC Raven zaščite IP54
Izolacijska upornost ≥1000MΩ pri 500 VDC Material ohišja Aluminijeva zlitina
Izolacijska trdnost 1500 V AC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Material za električne kontakte Plemenita kovina
Sprememba dinamičnega upora <10MΩ Specifikacija svinčene žice Barvna teflonsko izolirana in kositrna večžilna fleksibilna žica
Hitrost vrtenja 0~600 vrt/min Dolžina svinčene žice 500 mm + 20 mm
Standardna risba obrisa izdelka
opis-izdelka1
Vloga vložena
• Razstavna/razstavna oprema
• Stroji za pakiranje/zavijanje
• Sistemi za ravnanje s polprevodniki
• Industrijski stroji
• rotacijske indeksne mize
• Oprema za nadzor procesov
• Kupole za težko opremo ali kabelski koluti
• Zasilna razsvetljava, robotski stroji za paletiranje, možnost
• Medicinska oprema | rotacijski senzorji, zasilna razsvetljava, robotika
• Miniaturni kabelski koluti
opis-izdelka2
opis-izdelka3
opis-izdelka4
Naša prednost
1. Prednost izdelka:
· Edinstvena zmogljivost obdelave signalov z minimalnim šumom električnega vezja
· Tesna embalaža za najzahtevnejše prostorske omejitve
· Popolnoma združljiv z analognimi in TTL signali krmilnega nivoja
· Precizni kroglični ležaji za dolgo življenjsko dobo
· Na voljo so zatesnjene enote, IP67 neobvezno
· Robustna konstrukcija iz eloksiranega aluminija
· Na voljo z Ethernetom
· Hitra dostava
Tovarniška scena
opis-izdelka5
opis-izdelka6
opis-izdelka7Specifikacija
DHK350-3-15A
Glavni parametri
Nazivni tok 15A, možno prilagoditi Delovna vlažnost <70%
Nazivna napetost 0~240 VAC/VDC Stopnja zaščite IP54
Izolacijska upornost ≥1000MΩ pri 500VDC Material ohišja Aluminijasta zlitina
Izolacijska trdnost 1500 VAC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Material električnih kontaktov Plemenita kovina
Sprememba dinamičnega upora <10MΩ Specifikacija priključne žice Barvna teflonsko izolirana in kositrna večžilna fleksibilna žica
Hitrost vrtenja 0~600 vrt/min Dolžina priključne žice 500 mm + 20 mm